Kluby

FC Viktoria PlzeňFC Baník OstravaFK Baumit JablonecFK TepliceFC Slovan LiberecSK Sigma OlomoucFK Dukla PrahaFK Mladá BoleslavAC Sparta PrahaSK Slavia Praha1. SC ZnojmoFC Zbrojovka BrnoFC Vysočina JihlavaBohemians Praha 19051. FC Slovácko1. FK Příbram

FK Teplice

Teplice i jejich fanoušci zažívají jaro snů. Ofenzivní fotbal, krásné branky, nejvyšší příčky tabulky. Do této fotbalové bašty navíc koncem října zavítá také trofej pro mistra Gambrinus ligy.

Dříve, než se trofej bude prezentovat fanouškům v OC Olympia Teplice, zavítá pohár prostřednictvím klubu FK Teplice do základních a středních škol, kde bude představena mladým fanouškům a fanynkám žluto-modrých. 

Kdy: 26. října 2013    Kde: OC Olympia Teplice
Harmonogram
14:30 Úvod Trophy Tour 2013 v Teplicích 15:20 Zahájení autogramiády hráčů a legend klubu FK Teplice
15:00 Zahájení hlavní části akce, představení hostů, programu 15:30 Footbag exhibice Mistra světa této disciplíny Jana Webera
15:10 Slavnostní představení trofeje a zahájení fotografování se s trofejí 15:55 Vyhlášení vítězů eventové soutěže
15:15 Vyhlášení eventové a celoprojektové soutěže 16:00 Zakončení hlavního eventu Trophy tour 2013 v Teplicích

Které hvězdy budou fanouškům k dispozici? 
 

A klubové legendy
* Časy jsou orientační, změna programu vyhrazena

Novinky

25. října 2013

Teplice ukázaly trofej školákům!

Trofej pro vítěze Gambrinus ligy se v pátek 25. října ráno dostala v rámci projektu Trophy Tour do lázeňského města Teplice.Než bude vystavena v sobotu na velké akci v obchodním centru Olympia Teplice, tak v pátek absolvovala několik zastávek. Na nich potěšila zejména ty z mladších fanoušků a fanynek teplické kopané! První zastávkou byla ZŠ Maršovská v Teplicích, kam spolu s pohárem zamířil také obchodní a marketingový ředitel Ing. Petr Heindereich a hráči Michael Lüftner a Patrik Lukáč.
24. října 2013

Teplice představí trofej také žákům základní a střední školy

Už tuto sobotu budou mít tepličtí příznivci jedinečnou možnost podívat se na pohár pro mistra Gambrinus ligy, který nyní cestuje po republice v rámci roadshow Ligové fotbalové asociace (LFA) Gambrinus liga Trophy Tour 2013.