Kluby

FC Viktoria PlzeňFC Baník OstravaFK Baumit JablonecFK TepliceFC Slovan LiberecSK Sigma OlomoucFK Dukla PrahaFK Mladá BoleslavAC Sparta PrahaSK Slavia Praha1. SC ZnojmoFC Zbrojovka BrnoFC Vysočina JihlavaBohemians Praha 19051. FC Slovácko1. FK Příbram

1. SC Znojmo

Klub 1. SC Znojmo se do Gambrinus liga Trophy Tour 2013 zapojí bez hlavního eventu v obchodním centru.Trofej však v období 19. - 20. listopadu 2013 představí svým partnerům a dětem v základních a středních školách ve Znojmě. 

KOMPLETNÍ FOTOGALERII ZE ZNOJEMSKÉ TROPHY TOUR NALEZNETE ZDE!

Kdy: 19. listopadu 2013    Kde: ZŠ & SŠ ve Znojmě
Harmonogram

Sice bez hlavního eventu znojemské Trophy tour, ale přesto představí klub 1. SC Znojmo pohár pro mistra Gambrinus ligy. Těšit se na něj mohou zejména školou povinní fanoušci. 

 

Novinky

09. prosince 2013

Trophy Tour zavítala opět do Znojma, na náměstí zněly tóny rapu

Nový pohár pro vítěze Gambrinus ligy se znovu přesunul do Znojma, kde ho ve dvou dnech dnech čekal pěkně nahuštěný program. Potěšit se z něj mohli občané města i ti nejmenší fotbalisté.
21. listopadu 2013

Znojmo potěšilo také své nemocné fanoušky

V rámci Trophy Tour 2013 vzali hráči Znojma nablýskanou trofej pro mistra Gambrinus ligy i na místní dětské oddělení, kam přišlo rozdávat radost hned pět fotbalistů. O den dříve se nová trofej dostala také do mateřských škol či na fotbalový turnaj.