Kluby

FC Viktoria PlzeňFC Baník OstravaFK Baumit JablonecFK TepliceFC Slovan LiberecSK Sigma OlomoucFK Dukla PrahaFK Mladá BoleslavAC Sparta PrahaSK Slavia Praha1. SC ZnojmoFC Zbrojovka BrnoFC Vysočina JihlavaBohemians Praha 19051. FC Slovácko1. FK Příbram

FC Baník Ostrava

Druhou zastávkou trofeje pro mistra Gambrinus ligy bude Ostrava a jeho fotbalvý představitel - FC Baník. Je to již devět let, kdy celou Ostravu zahltila euforie mistrovské sezony, ale srdce fotbalového města bije pro kopanou hlasitě jako málokde dodnes.

V rámci Trophy tour představí Baník trofej pro mistra ligy 11. října v OC Futurum a také v sobotu 12. října na Turnaji snů, který pro své fanoušky pořádá na Bazalech. Přijdete se dotknout snu?

Kdy: 11. října 2013    Kde: OC Futurum Ostrava
Harmonogram
16:30 Úvod Trophy Tour 2013 v Ostravě 17:20 Zahájení autogramiády hráčů a legend klubu FC Baník Ostrava
17:00 Zahájení hlavní části akce, představení hostů, programu 17:30 Footbag exhibice Mistra světa této disciplíny Jana Webera
17:10 Slavnostní představení trofeje a zahájení fotografování se s trofejí 17:55 Vyhlášení vítězů eventové soutěže
17:15 Oznámení eventové a celoprojektové soutěže 18:00 Zakončení hlavního eventu Trophy tour 2013 v Ostravě


FC Baník Ostrava již upřesnil zastoupení klubu pro autogramiádu. Na koho se mohou fanoušci těšit?
 


* Časy jsou orientační, změna programu vyhrazena

Novinky

11. října 2013

Trophy Tour v režii Baníku Ostrava

Trofej v pátek absolvovala svoji druhou zastávku své celorepublikové pouti. Svůj lesk, výjimečnost a krásu představila fotbalem dýchající Ostravě. Mimo možnosti spatřit, dotknout se a vyfotit se s trofejí se mohli přítomní fanoušci obohatit o cenné autogramy hráčů Baníku, které v OC Futurum reprezentovali Vladan Milosavljev, Michal Frydrych, Jan Zawada, Marek Šichor, Nenad Dedić a speciální host Radek Slončík.