VIDEO: Krásné cheerleaders roztančily Trophy Tour v Liberci

Pravda, pro fanoušky Slovanu není návštěva trofeje pro vítěze Gambrinus ligy až takovou novinkou. Přeci jenom ji Severočeši z Podještědí zdvihli nad hlavu v novodobé historii ligy již třikrát. Nicméně když ve čtvrtek 31. října zavítal v rámci Trophy Tour do Liberce pohár nový, o který kluby bojují teprve druhým rokem, zavítalo do OC Forum na 500 fanoušků!

A ti měli proč přijít! Mimo možnosti dotknout se poháru, vyfotit se s ním, soutěžit o cenné odměny Slovanu, se navíc všichni přítomní mohli obohatit o autogramiádu kompletního A-týmu.

 
„Radek Kováč je ve Slovanu už téměř rok, ale jeho podpis mi stále unikal. Až teď jsem ho konečně ulovil do své sbírky," sděluje fanoušek Liberce Michal, „že jsem se mohl navíc s přítelkyní vyfotit s novou trofejí? Paráda!"

Program v Liberci byl od těch předešlých v rámci Trophy Tour odlišen nejenom tím, že na něm byl přítomen kompletní A-tým spolupořádajícího klubu, ale také vystoupeními libereckých cheerleaders. „Všechna čest před Honzou Weberem a jeho skutečně mistrovským číslem s „hakysákem", ale roztleskávačky mě prostě bavily víc," řekl s hlasitým smíchem pětadvacetiletý fanda Miloš.

Soutěž Trophy Tour: Vstupenky na zápasy repre stále hledají svého majitele!

Na závěr fotbalového podvečera v OC Forum vylosoval Radoslav Kováč tři výherce z řad fanoušků, kteří se zapojili do tipovací soutěže Trophy Tour „Kolik mililitrů piva Gambrinus se vejde do trofeje?".

Těm byly předány ceny v podobě vstupenek na domácí zápasy Slovanu, šály, podepsaného míče či podepsaného dresu. Všichni, kdo se v Liberci zapojili do soutěže, jsou navíc zařazeni do slosování o hlavní cenu Gambrinus liga Trophy Tour 2013 o dvě vstupenky na všechna domácí utkání české reprezentace v kvalifikaci na EURO 2016 včetně zájezdu pro dvě osoby na vybrané zahraniční utkání této kvalifikace.

Chcete i vy být s českou reprezentací v boji o francouzské EURO? Soutěžte ZDE.

Na své túře po České republice se „nablyštěná kráska" ukázala fanouškům již v Plzni, Ostravě, Jablonci, Teplicích a dnes bude představena také v Olomouci. Hlavní část programu začíná v OC Šantovka v 17:00. Všichni fanoušci z Hané jsou zváni!