SK Sigma představí fans v Šantovce novou trofej pro mistra Gambrinus ligy

Hlavní akce olomoucké Trophy Tour je v Galerii Šantovka naplánována na 1. listopad se začátkem v 17:00. „Mimo možnosti dotknout se či vyfotit s trofejí pro mistra ligy se mohou fanoušci Sigmy spolu s ostatními návštěvníky Galerie Šantovka těšit na aktivní účast hráčů i klubových legend.

V rámci této akce jsme pro vás také připravili autogramiádu vybraných hráčů (pozn. Škerle, Varadi, Vidlička, Ordoš, Navrátil, Schulmeister, Zlámal, Blaha, Doležal, trenér Kotůlek) a klubové ikony Petra „Johna" Uličného," řekl marketingový manager Sigmy David Holly.

„Navíc bychom chtěli této akce využít a podělit se s návštěvníky galerie a fanoušky, které bych tímto rád pozval na křest nového nástěnného kalendáře pro rok 2014," řekl Holly. „Trofej ještě představíme v pátek během dopoledne na základní škole Heyrovského, kde jsou sportovní třídy SK Sigma Olomouc," podotkl.

Během akce se bude v Šantovce soutěžit o zajímavé ceny, které věnoval SK Sigma Olomouc. Přijďte a můžete získat tyto ceny:
1. Podepsaný dres + 2 vstupenky na SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha
2. Podepsaný fotbalový míč + 2 vstupenky na SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha
3. Šála + 2 vstupenky na SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha
4. 10 vstupenek na SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha
5. 2 permanentky na sezónu

Fanoušci si mohou díky Trophy Tour zajistit účast na všech domácích zápasech reprezentace v bojích o EURO 2016 včetně zájezdu na vybrané zahraniční utkání kvalifikace - to vše pro dvě osoby! Soutěžte s trofejí pro mistra ligy o účast na kvalifikačních bojích české repre.