Hráči Sigmy při Trophy Tour pokřtili nový kalendář!

Kroky fanoušků SK Sigma Olomouc směřovaly v první listopadový den do nedávno otevřené Galerie Šantovka. Právě tam se od páté odpolední uskutečnila hlavní akce olomouckého zastavení mistrovského poháru v rámci Gambrinus liga Trophy Tour 2013.

Na samotném začátku akce došlo k slavnostnímu křtu nového nástěnného kalendáře Sigmy pro rok 2014, který nafotil fotograf Lukáš Navara. Poté následovaly moderované rozhovory hráčů a legend Sigmy, konkrétně Martina Blahy, Martina Doležala, Ivana Lietavy, Jana Navrátila, Michala Ordoše, Jana Schulmeistera, Aleše Škerleho, Vlastimila Vidličky, Zdeňka Zlámala, Martina Kotůlka a Petra "Johna" Uličného.

Jako při každém eventu v rámci Trophy Tour došlo i v Olomouci na soutěže o cenné odměny z šatníku a dílny SK Sigma Olomouc. První cenou byl originální dres Sigmy podepsaný kompletním hráčským kádrem, podepsaný míč a šála v barvách Sigmy. Navíc bylo v rámci footbagové exhibice mistra světa Honzy Webera rozdáno deset vstupenek na domácí zápas Hanáků se Spartou.

Jak se akce líbila hlavním hvězdám dne?

„Trofej je krásná, všem se nám líbí a každý z hráčů by ji chtěl vyhrát," sdělil v rozhovoru brankář Sigmy Zdeněk Zlámal a dodal: „Já mám takovou tradici, že i kdyby mě někdo požádal či poprosil, abych se poháru dotkl, tak se ho nedotknu. To jedině momentě, kdy ho se Sigmou ligu vyhrajeme, v což doufám."

Trophy Tour 2013

„Jako trenér jsem chtěl vždy být mistrem ligy, ale bohužel - ačkoli mám nejvíce odkoučovaných zápasů v lize - se mi to nepodařilo,“ sdělil jako vždy dobře naladěný Petr „John“ Uličný. K samotnému projektu Ligové fotbalové asociace poté dodal: „Trophy Tour je krásná akce, která propaguje krásný fenomén a krásný sport.“  

V tomto týdnu se na představení nové trofeje mohou těšit fanoušci DuklyMladé Boleslavi a Sparty. Kdy a kde přesně se jejich hlavní event uskuteční? Dočtete se ZDE.


Foto: www.facebook.com/sksigmaolomouc