Trofej vedle korunovačních klenotů i u dětí školou povinných

Za první měsíc se pohár pro mistra Gambrinus ligy dostal již na mnohé místa. Ale aby Trophy Tour probíhala společně s výstavou korunovačních klenotů? To tu ještě nebylo. V pražském obchodním centru Šestka se ve středu 6. listopadu konaly hned dvě významné události. Dlouhodobou výstavu korunovačních klenotů Karla IV. doplnila výstava klenotu Gambrinus ligy.

Jako na každé Trophy Tour se i na Šestce mohli fanoušci Dukly těšit na tradiční soutěže, autogramiády i footbag exhibice mistra světa Honzy Webera.

Prezentací trofeje v obchodním centru však „duklácká“ část Trophy Tour neskončila. Druhý den vyrazila trofej společně se zástupci klubu do základních škol.

„Dnes jsme v doprovodu pana Bittenglela zajížděli s trofejí do naší partnerské školy ZŠ Antonína Čermáka a partnerského klubu Dukla Jižní město na Praze 11. Pan Bittengel nejprve uvedl pohár a následně jej předal žákům a mladým fotbalistům a fotbalistkám. Na obou místech měly děti z poháru velkou a upřímnou radost, vyfotografovaly se s ním a některé jej zkusily zdvihnout nad hlavu," popsala náplň druhého dne tisková mluvčí FK Dukla Praha Kristýna Kratochvílová. "Jsme velice rádi, že jsme dětem mohli umožnit poznat tuto trofej blíže.“ 

Fotogalerii z duklácké Trophy Tour naleznete ZDE.