Putování poháru se v držení sparťanů přehouplo do druhé poloviny

Takových přesunů ve třech dnech trofej pro mistra Gambrinus ligy ještě nezažila! Ve čtvrtek ráno byla pod vedením sportovního ředitele FK Dukla Praha trofej u žáků pražských základních škol, ale již odpoledne se představila v rámci boleslavské „tour“ v OC Bondy. A v pátek?

V pátek odpoledne se zhmotněný sen fotbalistů české ligy představoval pod vedením sparťanů na pankráckých Arkádách.

Jak vypadala Trophy Tour v režii legend Sparty Vítězslava Lavičky, Václava Maška, Jiřího Novotného a stávajícího hráče Letenských Tomáše Ujfalušiho?

 

Výsledkem sparťanské účasti v roadshow mistrovského poháru byla prozatím rekordní návštěva hlavního eventu v podobě 850 lidí! Tolik fanoušků se ještě v žádném z osmi předcházejících zastavení poháru nedostavilo!

„Šel jsem si sem hlavně pro podpis pana Maška do jeho nové knihy. Nečekal jsem, že ve frontě pro autogram strávím takovou dobu, ale program akce byl pestrý, tak to celkem uteklo,“  podělil se o zážitky z akce fanoušek sparťanského „S“ Vladimír, který Spartě fandí již desítky let.

Štafetový „pohárový“ kolík Sparta předává svému odvěkému rivalovi Slavii. Sešívaní mistrovský pohár představí svým příznivcům v pátek od 16 hodin v NC Eden.  

Do vašeho města již prvoligová trofej zavítala?


FOTO: sparta.cz