Sešívaní se chystají na svoji Trophy Tour

V pátek 15. listopadu v 16 hodin se v NC Eden uskuteční autogramiáda hráčů Slavie, kteří v červenobílém dresu získali mistrovský titul. Autogramiáda tak odstartuje akci Gambrinus liga Trophy Tour.

Autogramiáda vybraných slávistických mistrů z let 1996, 2008 a 2009 se bude konat v pátek od 16 hodin v 1. patře NC Eden. Fanouškům se například budou podepisovat Martin Vaniak, Stanislav Vlček, Zdeněk Šenkeřík, David Kalivoda, Jaroslav Černý, Michal Vorel, Daniel Šmejkal nebo Jiří Vávra. Nebude chybět ani pohár pro vítěze první fotbalové ligy, který bude v prostorách NC Eden vystaven až do neděle 17. listopadu. 

Při příležitosti Trophy Tour se uskuteční řada doprovodných akcí. K vidění bude exhibice mistra světa ve footbagu Jana Webera. Nebude chybět ani stánek Fanshopu se slávistickým sortimentem. 

Pro fanoušky je také připravena řada soutěží, vyhrát mohou nejen slávistické ceny, ale také vstupenky na domácí utkání české reprezentace v kvalifikaci na EURO 2016 a zájezd pro dvě osoby na vybrané zahraniční utkání této kvalifikace.

V sobotu 16. listopadu se bude konat v 1. patře NC Eden od 14 do 16 hodin Slávistická fotbalová školička. Děti si zde mohou vyzkoušet za asistence trenérů slávistické mládeže fotbalové dovednosti.

Prostory NC Eden také ozdobily velkoformátové fotografie mapující nejdůležitější a nejslavnější momenty slávistické historie. Část výstavy je samozřejmě věnována i největším slávistickým legendám včetně Josefa Bicana. Putovní výstava o Slavii bude v NC Eden k vidění do neděle 17. listopadu.


ZDROJ & FOTO: slavia.cz