Nákupní centrum Eden patřilo sešívaným!

Obrovský zájem byl v páteční podvečer o autogramiádu bývalých hráčů Slavie, kteří v sešívaném dresu vybojovali mistrovské tituly. V rámci Trophy Tour si pro podpis přišlo do NC Eden několik set fanoušků!

S fanoušky se přišli setkat jak bývalí hráči, kteří jsou dobře známi ze současné Slavie, jako třeba vedoucí A-týmu Standa Vlček nebo trenér úspěšné juniorky Daniel Šmejkal, ale i tváře, které slávisté delší dobu neměli šanci vidět. Mezi ně patřili třeba brankář Michal Vorel, střelec branky z předkola Ligy mistrů proti Ajaxu David Kalivoda, autor vůbec prvního gólu Slavie ze základní skupiny Ligy mistrů Zdeněk Šenkeřík. Mistry ligy z roku 1996 kromě Dana Šmejkala zastupoval i Jiří Vávra, tituly z let 2008 a 2009 zase Jaroslav Černý.

Fanoušci Slavie si zároveň mohli prohlédnout a vyfotit se s novým pohárem pro vítěze Gambrinus ligy, který byl po celou dobu trvání akce vystaven na pódiu. Mistrovský pohár si budou moci fanoušci v OC Eden prohlédnout po celý víkend, v sobotu od 14 hodin si navíc mohou nejmenší slávisté přijít do prvního patra nákupního centra vyzkoušet fotbalovou školičku se slávistickými trenéry.