Trophy Tour zavítala opět do Znojma, na náměstí zněly tóny rapu

Nový pohár pro vítěze Gambrinus ligy se znovu přesunul do Znojma, kde ho ve dvou dnech dnech čekal pěkně nahuštěný program. Potěšit se z něj mohli občané města i ti nejmenší fotbalisté.

Vrcholem znojemské Trophy Tour byla akce na Horním náměstí. Pohár zde byl vystaven v rámci Znojemského adventu a samozřejmostí byl bohatý doprovodný program, jehož součástí byla také autogramiáda hráčů A-týmu nebo vystoupení rapperského dua Neny & Angel Brown za doprovodu taneční skupiny Mighty Shake.

Rappeři bodovali zejména svým hitem Znojmo a poté, co jejich hudebně-taneční vložka skončila, mohli přítomní fanoušci přivítat na pódiu samotné fotbalisty.Kapitán Todor Yonov s moderátorem postupně uvítali Martina Hudce, Matúše Lacka, Tomáše Cihláře i Romana Hříbka. Hráči přihlížejícím popřáli pěkné vánoční svátky i vše nejlepšího do roku 2014, ještě předtím ale stihli pohovořit i s těmi nejmenšími.

 

Dvoudenní pouť po městě totiž pohár, stejně jako při své předešlé návštěvě, zahájil v Hale TJ Znojmo při fotbalovém turnaji ročníků 1994 a mladších. Odpoledne pak v doprovodu technického manažera Karla Hodáka a hráčů Daniela Odehnala a Romana Hříbka podnikl cestu do Moravského Krumlova, kde byl představen na náměstí TGM návštěvníkům Krumlovského adventu.

 „Jsem velmi rád, že znojemští fotbalisté přivezli trofej ukázat do Moravského Krumlova. Je to pro nás jedinečná možnost vidět pohár na vlastní oči," těšilo starostu města Mgr. Tomáše Třetinu.