VIDEO: Trophy Tour odstartovala v Plzni ve velkém stylu!

To byl start! Gambrinus liga Trophy Tour 2013 začala skutečně velkolepě! Vedle mistrů Gambrinus ligy se více než 500 fanoušků Viktorie představil také několikanásobný mistr světa ve footbagu Jan Weber a jeho vystoupení bylo stejně jako celý podvečer v OC Olympia Plzeň úchvatné.

„Jsem hrozně rád, že jsem se mohl vyfotit s pohárem," říká mladý příznivec Viktorie Petr vzorně oblečený do plzeňského dresu. „Fotbal už taky hraji a baví mě. Jednou bych rád s Viktorkou také vyhrál titul," dodal s úsměvem Petr.

Stejně jako dalších více než 500 fanoušků červenomodrých se i Petr vyfotil u mistrovské trofeje a také on si z fotbalem napěchovaného podvečera odnesl hned pětici podpisů od hráčů Viktorie. Konkrétně od Radima Řezníka, Stanislava Tecla, Milana Petržely, Romana Hubníka a Martina Pospíšila.

Zejména o podpis Romana Hubníka byl enormní zájem. Aby ne! Byla to pro něj podpisová premiéra ve viktoriánském dresu. „Je skvělé, že se na nás přišlo podívat tolik fanoušků, všichni chtěli podpisy a fotky. Já i ostatní kluci jsme si tuhle akci moc užili," uvedl Hubník pro klubový web Viktorie.

Jak si Trophy Tour v Plzni užili další hráč mistra? „Bylo to fajn. Přišlo hodně lidí, ale já osobně jsem s tím tak trochu počítal," řekl útočník Stanislav Tecl, o jehož společné fotografie se po autagramiádě doslova strhl boj. „Plzeň fotbalem žije a fanoušci to dnes jenom potvrdili," vysekl mladý útočník poklonu příznivcům Plzně.

První zastávka poháru v rámci Trophy Tour vyšla na výbornou! Fanoušci i hráči se bavili nabitým programem. Další zastávkou trofeje bude již v pátek Ostrava.

Fanoušci Baníku se mají již teď na co těšit! Nevěříte? Přesvědčte se v sestřihu plzeňského podvečera!