VIDEO: Trofej potěšila fanoušky FK Baumit Jablenc

Již třetí trofej letos zavítala do Jablonce. Po květnovém triumfu v Poháru České pošty a červencovém vítězství nad Plzní v Superpoháru se jabloneckým představila i třetí trofej – ta nejkrásnější a nejhodnotnější, kterou v České republice naleznete! Trofej pro mistra Gambrinus ligy

Na rozdíl od dříve zmíněných dvou trofejí ji hráči FK Baumit Jablonec nepředstavili jako odměnu za vítězství klubu v daných soutěžích, nicméně ji svým fanouškům prezentovali v rámci roadshow Ligové fotbalové asociace (LFA) Gambrinus liga Trophy Tour 2013.

Pro fanoušky, kteří ve středu 16. října dorazili do jabloneckého Intersparu v obchodním centru Rýnovka, byl v rámci Trophy Tour připraven bohatý doprovodný program.

Přítomní mohli z bezprostřední blízkosti obdivovat křivky mistrovské trofeje, její lesk a dokonce se mohli „grálu" českého sportu dotknout.

„Ještě nikdy jsem nebyla tak blízko podobně hodnotného poháru. Moc se mi líbí. Chtěla jsem si ho i potěžkat, ale pan bodyguard mi to rozmluvil. Když jsem se poté dozvěděla, že váží přes 15 kilo, tak jsem ráda, že jsem byla včas varována," sdělila fanynka zeleno-bílých Lucie.

„Zaujalo mě především vystoupení Honzy Webera (mistr světa ve freestyle footbagu, pozn. red.), který předvedl nožičky dokonce i s mobilním telefonem. Neuvěřitelné," říká dlouholetý příznivce Jablonce Karel. K trofeji dodal: „Samozřejmě by byla trofej ještě hezčí, kdyby na jejím podstavci byl vyryt Jablonec, ale toho se někdy také dočkáme."

Na své si v Jablonci přišli také sběratelé autogramů. Jejich podpisové památníky, plakáty či dresy obohatily autogramy Tomáše Čížka, Michala Špita, Jana Kopice, Jana Vošahlíka, Víta Beneše či Ondřeje Vaňka.

Akce v Jablonci byla již třetí zastávkou trofeje na její dlouhé pouti. Dalším městem, kde se představí, budou Teplice. Tam bude k vidění v sobotu 26. října od 14:30 v OC Olympia Teplice.

 

Jak vypadal podvečer Trophy Tour v Jablonci? Fotogalerii naleznete ZDE.


Zdroj: gambrinusliga.cz
Video: fkjablonec.cz