Teplice představí trofej také žákům základní a střední školy

Už tuto sobotu budou mít tepličtí příznivci jedinečnou možnost podívat se na pohár pro mistra Gambrinus ligy, který nyní cestuje po republice v rámci roadshow Ligové fotbalové asociace (LFA) Gambrinus liga Trophy Tour 2013.

K představení trofeje dojde na velké akci v obchodním centru Olympia Teplice. Dříve, než se trofej bude prezentovat fanouškům v OC Olympia Teplice, zavítá trofej prostřednictvím klubu FK Teplice do škol, kde bude představena mladým fanouškům a fanynkám žluto-modrých. Po školách vyrazí s pohárem také tepličtí hráči Michael Lüftner a Patrik Lukáč. Na pohár pro vítěze Gambrinus ligy se mohou těšit žáci Základní školy Maršovská a studenti Střední školy technické AGC.

V sobotu pak dojde na očekávanou akci v teplické Olympii, která začíná ve 14:30. Zde se představí trofej pro ligového mistra fanouškům a ti se s ní budou moc také vyfotit. Kromě fotografování s pohárem čekají na návštěvníky také soutěže a autogramiáda hráčů a legend FK Teplice. Na té se představí Přemysl Bičovský, Pavel Verbíř, Štěpán Vachoušek, Aidin Mahmutovič, Franci Litsingi a Tomáš Vondrášek

V soutěžích se bude hrát o podepsaný dres FK Teplice, podepsaný míč nebo šálu a samozřejmě také o lístky na nedělní šlágr Gambrinus ligy mezi Teplicemi a Plzní.

Více o Trophy Tour v Teplicích naleznete ZDE.


Zdroj: gambrinusliga.cz, fkteplice.cz