Teplice ukázaly trofej školákům!

Trofej pro vítěze Gambrinus ligy se v pátek 25. října ráno dostala v rámci projektu Trophy Tour do lázeňského města Teplice.Než bude vystavena v sobotu na velké akci v obchodním centru Olympia Teplice, tak v pátek absolvovala několik zastávek. Na nich potěšila zejména ty z mladších fanoušků a fanynek teplické kopané! První zastávkou byla ZŠ Maršovská v Teplicích, kam spolu s pohárem zamířil také obchodní a marketingový ředitel Ing. Petr Heindereich a hráči Michael Lüftner a Patrik Lukáč.

Na výpravu Teplických čekala naprosto zaplněná tělocvična, která spustila frenetický řev, když pohár spatřil světlo světa po vytažení z přepravního boxu. Při následné debatě zasypaly děti všechny zástupce žlutomodrých spoustou zvídavých otázek. Dozvěděly se tak, že Michael Lüftner měl na základní škole dobré známky a že kdyby nehrál fotbal, tak by se mu líbilo být architektem. Při následné autogramiádě duo mladých hráčů rozdalo všechny podpisové kartičky a ještě navíc rozdalo spoustu podpisů na všechno možné. Zájem byl opravdu nevídaný.

Druhou etapou na cestě poháru po Teplicích byla střední škola technická AGC. Zde čekali na zástupce FK Teplice studenti prvního a druhého ročníku. Otázky směřovaly především na Michaela Lüftnera, který tuto školu také studoval, proto dostal několik otázek, jak to šlo s fotbalem skloubit. Sám se také přiznal, že známky se mu při studiu na střední škole oproti té základní zhoršily.

Na závěr celého pátečního putování zamířil pohár do restaurace McDonalds v Teplicích, kde bude vystaven až do večera a vy tak máte možnost se s ním vyfotit.

Zítra ve 14:30 pak vypukne v OC Olympia velká Gambrinus liga Trophy Tour akce, na které bude pohár vystaven a kde proběhne také autogramiáda Pavla Verbíře, Přemysla Bičovského, Franci Litsingiho, Štěpána Vachouška, Aidina Mahmutoviče a Tomáše Vondráška.


Zdroj & Foto: fkteplice.cz